15. 01. 2011
v Kulturnem domu Bistrica ob Sotli
Mladinski center Bistrica ob Sotli
vabi na koncert zasedbe
Orkestrada
V soboto, 15. 1. 2011 v Kulturnem domu Bistrica ob Sotli
Nežna uglasbena poezija, ki jo izvaja osemčlanska zasedba Orkestrada, je vsebinsko raznolika. Dotika tako ljubezensko-izpovednih, kot tudi melanholično-hrepenečih in družbeno kritičnih tematik.
Avtorska glasba se žanrsko ne omejuje, sprehaja se skozi zvrsti etna, jazz-a, blues-a in drugih neimenovanih zvrsti. Bistvo pa je dotik pesništva in glasbe; gre za poezijo za ušesa, oči in srce.
Glasbena skupina Orkestrada je vzcvetela leta 2010. Sama ideja o poeziji, ki se prepeva in uprizarja na svojstven način, se je pred desetletjem porodila v srcu avtorice, pevke, in trobentačice Rade Kikelj. Preplet lirike in melodije je nastal s pomočjo sedmih odličnih glasbenic in glasbenikov. To so: Thierno Diallo, Boštjan Franetič, Vid Drašler, Boris Magdalenc, Petra Onderufova, Asja Grauf in Nina Kodrič.
Vstopnina: 3 €
Vljudno vabljeni!
http://www.myspace.com/orkestrada
http://orkestrada.wordpress.com/
www.klub-metulj.org
www.portal-mlin.si